Przeglądając internet, magazyny i fora natrafić można wręcz na przytłaczającą ilość informacji dot. tego, które mleko dla niemowląt będzie najlepsze

Przeglądając internet, magazyny i fora natrafić można wręcz na przytłaczającą ilość informacji dot. tego, które mleko dla niemowląt będzie najlepsze. Okazuje się jednak, że nie tylko sama marka mleka jest istotna, ale także to co znajduje się wewnątrz. Mleko powinno być bowiem dostosowane do indywidualnych potrzeb, a więc musimy upewnić się czy niemowlę nie cierpi na jedną z kilkunastu możliwych nietolerancji pokarmowych. Producent Nutricia dla najmłodszych przygotował Bebiko 5 dostępne w kilku wariantach o składzie dostosowanym do personalnych wymagań dzieci. Znajdziemy m. in. produkty bez laktozy, o podwyższonej zawartości białka czy z mieszanką błonnika GOS/FOS.

Bebiko 5 od producenta Nutricia – opracowywane od ponad 50 lat

Mleko Bebiko 5 to produkt, który ma zdecydowanie długą historię. Swoje początki miało już w latach 70 XX wieku, kiedy to holenderskie przedsiębiorstwo Nutricia postanowiło zająć się produkcją mleka modyfikowanego dla niemowląt. Zyskane przez lata doświadczenie firma przeniosła na rynek polski, gdzie od ponad 50 lat oferuje swoje mleka.

Co jednak sprawia, że produkty Bebiko wyróżniają się na tle innych? Głównie skład, który skupia się głównie wokół przydatnych dla zdrowia składników. Czytając etykietę trudno na cokolwiek narzekać. Znajdziemy tutaj bowiem pełen kompleks witamin, minerałów, pełnowartościową serwatkę białek mleka krowiego oraz kwasy tłuszczowe Omega-3. Producent ze świadomością tego czym rzeczywiście jest mleko matki do swojego produktu dodał mieszankę błonnika GOS/FOS. Całościowo mleko może być przyjmowane w formie płynu bądź na wypadek potrzeby – kleiku ryżowego.

Gdzie zaopatrzyć się w mleko bebiko 5? Punkty sprzedaży

Bebiko 5 zakupić możemy zarówno stacjonarnie, jak i przez internet. Niejednokrotnie spotkamy się z ofertą w aptekach i mniejszych punktach sprzedażowych. To gdzie zdecydujemy się zrobić zakupy zależy tylko od nas. Warto jednak pamiętać, że Bebiko 5 to produkt oferowany nie tylko w pojedynczych opakowaniach (https://www.bee.pl/bebiko-5-mleko-modyfikowane-dla-dzieci-juz-od-2-5-roku-zycia-800-g_p998087.html). Na rynku obecne jest mnóstwo paczek promocyjnych, w których znajduje się więcej aniżeli pojedyncza sztuka. Paczki po 4, 6, 8 lub 12 opakowań niejednokrotnie nabędziemy po cenach okazjonalnych. Zakładając, że jedno pudełko mleka modyfikowanego kosztuje 30 zł, tak przy większym zamówieniu cena jednostkowa może spaść nawet do 24 zł.

Stacjonarnie z zakupem mleka nie powinniśmy mieć problemu w drogerii Rossmann, w Tesco, Aptece Gemini. Internetowo możemy spotkać się z ofertą na Allegro bądź sklepach zajmujących się dystrybucją zdrowej żywności za pośrednictwem internetu.

Food obraz autorstwa freepik - www.freepik.com